kolektor z dwoma studniamikolektor poziomykolektor pionowypompa ciepła powietrze-powietrze

Odwierty - gruntowy wymiennik ciepła

Pierwszy etap inwestycji

W Geopower realizujemy dla Ciebie kompleksową usługę instalacji pompy ciepła.  Wykonanie dolnego źródła ciepła to pierwszy etap. Najstabilniejszym dolnym źródłem ciepła jest gruntowy wymiennik ciepła, a z jego dwóch rodzajów kolektor pionowy. W gruntowym wymienniku ciepła rolę czynnika transportującego ciepło z ziemi do wnętrza budynku pełni roztwór glikolu. Posiadamy własną wiertnicę więc nie musimy wynajmować dodatkowych podwykonwaców co przyspiesza prace i obniża koszty. Prace najlepiej rozpocząć po wykonaniu fundamentów - wtedy przeprowadzamy pod nim rury polietylenowe. Gdy teren przeznaczony na wykonanie kolektora nie będzie już obciążany przejazdami sprzętu budowlanego i wolny od składowania materiałów, a jest jeszcze dostępny z każdej strony przystępujemy do pracy. Nasza wiertnica ma własny napęd spalinowy, potrzbujemy jedynie klika metrów sześciennych wody.

Wykonanie kolektora ziemnego to inwestycja, która będzie działać 100 lat, a zwracają się w kilka lub kilkanaście. Koszt odwiertów dla Twojej inwestycji możesz obliczyć przy pomocy naszego Kalkulatora kosztów ogrzewania.

 

Kompleksowa usługa

Geopower to producent pomp ciepła, który zawiera umowy z Klientem bez pośredników i wykonuje całość instalacji wraz z ogrzewaniem podłogowym i kolektorem (dolnym źródłem ciepła). Dzięki temu gwarantuje niezawodność całego systemu. Gwarancja producenta na urządzenie oraz usługę zapewnia bezpieczeństwo i płynność prac montażowych ponieważ sami planujemy wykonanie wszystkich prac. Zajmujemy się montażem ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła. Posiadamy własną wiertnicę do wykonywania klektora pionowego. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują właściwie zaprojektowany i wykonany system grzewczy, co przekłada się na lepszą pracę całego układu.  Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Korzyści z używania pompy ciepła

Korzyści z używania pompy ciepła:

 

Odwierty - gruntowy wymiennik ciepła

Wykonanie kolektora ziemnego to inwestycja, która będzie działać 100 lat, a zwracają się w kilka lub kilkanaście. Koszt odwiertów dla Twoejej inwestycji możesz obliczyć przy pomocy naszego Kalkulatora kosztów ogrzewania.

W Geopower realizujemy dla Ciebie kompleksową usługę instalacji pompy ciepła.  Wykonanie dolnego źródła ciepła to pierwszy etap. Najstabilniejszym dolnym źródłem ciepła jest gruntowy wymiennik ciepła, a z jego dwóch rodzajów kolektor pionowy więcej