kolektor z dwoma studniamikolektor poziomykolektor pionowypompa ciepła powietrze-powietrze

Pompy ciepła - ochrona środowiska i naturalnych zasobów ziemi

Dbaj o środowisko naturalneStosując do ogrzewania budynku pompę ciepła uniezależniamy się od stale rosnących cen ropy naftowej, gazu i węgla. Zasoby naturalne ziemi są ograniczone, dlatego ich cena będzie stale rosła, aż do wyczerpania zapasów. Stosując pompę ciepła pomagasz chronić naturalne zasoby ziemi. Pompa ciepła nic nie spala, nie wydziela żadnych zanieczyszczeń, dzięki temu przyczyniasz się bezpośrednio do oczyszczenia powietrza we własnej okolicy. Pompy ciepła nie wydzielają również dwutlenku węgla powodującego efekt cieplarniany.

Kompleksowa usługa

Geopower to producent pomp ciepła, który zawiera umowy z Klientem bez pośredników i wykonuje całość instalacji wraz z ogrzewaniem podłogowym i kolektorem (dolnym źródłem ciepła). Dzięki temu gwarantuje niezawodność całego systemu. Gwarancja producenta na urządzenie oraz usługę zapewnia bezpieczeństwo i płynność prac montażowych ponieważ sami planujemy wykonanie wszystkich prac. Zajmujemy się montażem ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła. Posiadamy własną wiertnicę do wykonywania klektora pionowego. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują właściwie zaprojektowany i wykonany system grzewczy, co przekłada się na lepszą pracę całego układu.  Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Korzyści z używania pompy ciepła

Korzyści z używania pompy ciepła:

 

Odwierty - gruntowy wymiennik ciepła

Wykonanie kolektora ziemnego to inwestycja, która będzie działać 100 lat, a zwracają się w kilka lub kilkanaście. Koszt odwiertów dla Twoejej inwestycji możesz obliczyć przy pomocy naszego Kalkulatora kosztów ogrzewania.

W Geopower realizujemy dla Ciebie kompleksową usługę instalacji pompy ciepła.  Wykonanie dolnego źródła ciepła to pierwszy etap. Najstabilniejszym dolnym źródłem ciepła jest gruntowy wymiennik ciepła, a z jego dwóch rodzajów kolektor pionowy więcej