kolektor z dwoma studniamikolektor poziomykolektor pionowypompa ciepła powietrze-powietrze

Pompy ciepła - koszty eksploatacji i inwestycji

Oszczędności są zawsze ważne, a szczególnie wskazane w czasie kryzysu.

ekologia i oszczędnoścBudując nowy dom chcemy by był bardzo oszczędny w użytkowaniu. Jednym z większych, jeśli nie największym kosztem utrzymania domu jest koszt ogrzania go, jak również koszt ogrzania ciepłej wody użytkowej. Możesz to zmienić stosując do ogrzewania domu pompę ciepła GeoPower. Przykładowo roczny koszt ogrzania dobrze ocieplonego domu o powierzchni podłogi 300m2 wraz z ciepłą wodą użytkową to mniej niż 2000zł.

Jeżeli chcesz obliczyć przybliżony koszt ogrzania domu pompą ciepła lub innym systemem grzewczym polecam skorzystanie z kalkulatora kosztów ogrzewania, który oszacuje również koszt instalacji pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym i kolektorem pionowym.

Kompleksowa usługa

Geopower to producent pomp ciepła, który zawiera umowy z Klientem bez pośredników i wykonuje całość instalacji wraz z ogrzewaniem podłogowym i kolektorem (dolnym źródłem ciepła). Dzięki temu gwarantuje niezawodność całego systemu. Gwarancja producenta na urządzenie oraz usługę zapewnia bezpieczeństwo i płynność prac montażowych ponieważ sami planujemy wykonanie wszystkich prac. Zajmujemy się montażem ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła. Posiadamy własną wiertnicę do wykonywania klektora pionowego. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują właściwie zaprojektowany i wykonany system grzewczy, co przekłada się na lepszą pracę całego układu.  Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Korzyści z używania pompy ciepła

Korzyści z używania pompy ciepła:

 

Odwierty - gruntowy wymiennik ciepła

Wykonanie kolektora ziemnego to inwestycja, która będzie działać 100 lat, a zwracają się w kilka lub kilkanaście. Koszt odwiertów dla Twoejej inwestycji możesz obliczyć przy pomocy naszego Kalkulatora kosztów ogrzewania.

W Geopower realizujemy dla Ciebie kompleksową usługę instalacji pompy ciepła.  Wykonanie dolnego źródła ciepła to pierwszy etap. Najstabilniejszym dolnym źródłem ciepła jest gruntowy wymiennik ciepła, a z jego dwóch rodzajów kolektor pionowy więcej